Arı Ticaret Hakkında


Türkiye’nin önde gelen üretici sanayi kuruşların ve firmaların özgün ürünlerini tüm dünya pazarlarında tüketicilerin beğenisine sunuyor. Değişen ve gelişen beğenilerden esinlenerek ürün gruplarımızı sürekli güncel tutuyoruz. Her yıl geliştirilen yeni üretim ürünlerini şirketimiz bünyesine bulundurarak iş ortaklarımızın ve tedarikçilerimizin beğenilerine sunuyoruz. 

20 yılı aşan dış ticaret bilgi ve deneyimiz ile yüksek kaliteli uygun fiyatlı seçkin ürünler tüm dünya pazarlarına gururla sunmaktayız. Deneyimlerimizi geniş bir kaliteli kadro ile destekleyerek yüksek rekabet gücünü kazanabilmekteyiz. Bu yüksek sektörel ve teknik deneyim ürün geliştirirken üretirken ve problemleri çözerken her daim bizi bir adım önde tutmaktadır. 

Firmamız yüksek deneyim ve Pazar tecrübesiyle kalitede ödün vermeden uygun fiyatlı, doğaya ve çevreye saygılı ürünler sunabilme gücünü kazandırmaktadır. Yüksek rekabet gücüne sahip istikrarlı fiyat politikamızla yerel pazarlarda ulusal marketlerde, seçkin toptancılarda satışlarımızla hedeflerimize ulaşma yolunu açmıştır. Kalite ve fiyat odaklı satış stratejimiz siparişten yüklemeye kadar deneyimli personel ve güçlü bir stok alt yapısı ile desteklenerek müşterilerimize en iyi, en hızlı hizmetin verilmesi hedeflenmiştir.